fbpx
Image Alt

Jak osiągnąłem blisko 200 tys odsłon na YouTube?

Nowy format na polskim YouTube!

O co chodzi? Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że rozmowa klei się lepiej! Trzymając w ręku pada dyskutujemy o: codziennym, życiu, pasji, pracy czy rodzinie.

 

Choć wynik meczu schodzi na drugi plan – zawsze podglądamy, co dzieje się na ekranie. „Pograne Pogadane” to cykl wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę piłkarską. Ta mieszanka wywołuje nieprzewidywalny efekt końcowy. Już drugi odcinek show obejrzało ponad 150 tysięcy osób.

 

Każde nagranie realizowane jest w plenerze z użyciem dedykowanej scenografii. Rozmowa rejestrowana jest z pięciu kamer (w tym ujęcia z drona oraz gimbala). Za zdjęcia odpowiada operator produkujący materiały dla największych, polskich stacji telewizyjnych.

 

Forma programu jest idealna do zaprezentowania walorów turystycznych czy architektonicznych danego miejsca. Można również lokować produkty.

Jestem pomysłowawcą, prowadzącym i montażystą serii. Jeden z odcinków osiągnął około 200 tys. odsłon. Kliknij i zobacz, jak to zrobiłem.